Mycie okien Trójmiasto » Sprzątanie biur Trójmiasto

Sprzątanie biur Trójmiasto

           Kompleksowe sprzątanie biur i domów -                               Gdańsk , Sopot , Gdynia

Sprzątanie biur Trojmiasto codziennie lub raz w tygodniu , wszystko zależy od Państwa budżetu i oczekiwań .

 

Masz dość sprzątania swojego wielkiego domu, a stać Cię na firmę sprzątającą? Nie wiesz, komu zlecić gruntowne porządki w biurze? Nie masz pojęcia, komu uda się wyczyścić dywan dużych rozmiarów? W każdym przypadku firma sprzątająca Trójmiasto jest w pełni do twojej dyspozycji. Wystarczy, że sprawdzisz, jakie usługi jest w stanie dla Ciebie wykonać, że jasno powiesz czego chcesz, a bez problemu będzie Ci to dane. Nie oszczędzaj na ekipach sprzątających, bo niska cena może nie dać Tobie gwarancji zadowolenia i satysfakcji. Oczywiście wybieraj atrakcyjne ceny, ale idące w parze z najwyższą jakością. Jeśli stawiasz na Karcher, niech będzie z jego pomocą praca wykonana tak, jak tego sobie życzysz. Nie bój się pytać, nie obawiaj się sprawdzić. Ty płacisz i Ty żądasz, a więc dana firma musi wywiązać się ze swojego zadania w 100%. W przypadku firm tej branży, ważne jest zarówno jej doświadczenie, wybór odpowiednich środków czystości i profesjonalny sprzęt. Jeśli to mamy, wówczas pranie dywanów, czy mycie okien będzie wykonane najlepiej, jak tylko to możliwe.

Zajmujemy się utrzymaniem czystości  we wszelkiego typu nieruchomościach jak biura , zakłady pracy , domy , apartamenty , mieszkania , kamienice i wspólnoty mieszkaniowe .

Świadczymy wysokiej jakośći usługi , które są dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.

Dojeżdżamy do klienta z własnym sprzętem i środkami czystośći , cena ustalana jest z klientem telefonicznie przed usługą .

Na życzenie klienta  wysyłamy również przeszkolony personel ( bez sprzętu i środków ) . W tym przypadku ustalana jest stawka godzinowa .

Usługi świadczymy na terenie Trójmiasta i okolic .

 

tel. 519 652 713  , 501 842 492 

e-mail : biuro@euro-glance.pl

 http://www.euro-glance.pl