Polerowanie i krystalizacja marmuru

Czyszczenie i polerowanie marmuru Trójmiasto

Jesteśmy specjalistami od doczyszczania i nabłyszczania posadzek . Z powodzeniem odświeżamy wnętrza instytucji publicznych , muzeów, galerii sztuki, bibliotek, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorstw – wszędzie tam, gdzie podłogi muszą być czyste i lśniące !

Proponujemy między innymi skuteczne polerowanie, krystalizowanie i szlifowanie posadzek marmurowych  – w Trójmieście i innych miejscowośćiach w pobliżu. 

Marmur jest kamieniem miękkim i narażonym  w dużym stopniu na niszczenie spowodowane środkami chemicznymi , przez piasek wnoszony na butach czy sól drogową . Z czasem posadzka traci połysk, staje się trudna do sprzątania,marmuru traci swe walory estetyczne ...

  W takim przypadku, aby odnowić posadzkę nadając jej naturalny połysk wykonujemy szlifowanie i polerowanie marmuru padami diamentowymi , przy użyciu maszyny szorującej .

 

Szlifowanie i polerowanie marmuru Trójmiasto pozwoli nadać bardzo wysoki połysk posadzce, a także idealnie ją wyrównać, co znacznie ułatwi późniejsze utrzymanie podłogi w czystości.

W końcowym etapie posadzka jest krystalizowana proszkiem polerskim ,mającym na celu wzmocnienie marmuru oraz zabezpieczenie go przed ponownym zmatowieniem.

 

 

Kontakt do nas :

 

tel. 519 652 713  , 501 842 492

 

e-mail : biuro@euro-glance.pl

http://euro-glance.pl

 

http://www.polerowaniemarmuru.pl